Ankara Mesh Baskı

Ankara Mesh Baskı

Mesh baskı dayanıklı bir yapısı olduğu için uzun yıllar reklam tanıtımı yapma imkanı sunmaktadır. Dökme ve lamine olarak iki farklı uygulaması mevcuttur. Baskı yüzeyin üzerine aktarılacak tasarım ve objenin fotoğrafları çekilirken özen gösterilmelidir.

Mesh Baskı Nedir?

Mesh, vinil ve brandan delikli olanına verilen isimdir. Mesh baskı nedir? Sorusuna cevap vermek gerekirse; genelde vinil baskı ve one way vision baskı yöntemlerine benzeyen mesh baskı delikli brandalara uygulanan dijital baskı yöntemidir. Geniş alanlara uygulama imkânı sağladığı için dış mekanlarda yaygın olarak kullanılan mesh baskının dökme ve lamine olmak üzere iki çeşidi vardır. 

Mesh Delikli Baskı Ankara

Ülkemizde bilindiği üzere mevsimler değişir ve her zaman aynı hava koşulları yaşanmaktadır. Yaptırmış olduğunuz reklamların daha dayanıklı olmasını isterseniz mesh baskı tercih edebilirsiniz. Mesh dijital baskı hem dayanıklı hem de diğer baskı çeşitlerine göre mesh baskı fiyatı açısından en ekonomi baskı çeşidi olarak beklentilerinize yanıt verecektir. 

Ankara Mesh Baskı Cephe Afişleri

Mesh branda baskılar delikli olmasından dolayı büyük ebat cephe kaplamalarında rüzgara karşı daha dayanıklı olur. Aynı zamanda delikli branda olmasından dolayı ön tarafından bakıldığında kullanılmış olan görsel veya reklamı net olarak gösterir arka tarafı göstermez. Arkadan bakıldığında dış mekanı görebilirsiniz. Işık geçirgenliği ile karanlık bir ortam yaratmaz. Eğer ki büyük ebat bir cephe kaplayacaksanız. Bu işi riske atmamayı düşünmelisiniz. Çünkü büyük ebat baskılar da hem zaman, hem de maliyet açısından sizleri büyük zarara uğratabilir. Bu neden ile profesyonel baskı kurumsal çözümler hizmetler sunan Dijitalatolye ile iletişime geçerek bizlerden en uygun mesh delikli branda baskı fiyatları telifini alabilirsiniz.

Ankara Delikli Afiş Baskı

Mesh baskı delikli vinil malzeme üzerine yapılan dijital baskı türüdür. Halk arasında branda olarak isimlendirilen vinil malzemeler uygun fiyatları ve tek parça halinde büyük boyutlu baskılara olanak sağlaması ile reklamcılık sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır. Metrekare birim ağırlığı bazında farklı türleri bulunan (280 – 320- 480 – 520 gr/m2) vinil türlerinden mesh baskı için en uygun olanı 320 gr/m2 ağırlığı bulunan üründür. Genellikle dış cephe uygulamalarında kullanılan mesh baskı iç mekân için hem fiyat hem de işlevsellik açısından pek uygun görünmemektedir. Vinil malzemeler 5 metre genişlik ve 50 metre uzunluk olmak üzere oldukça büyük tek parçalı malzemeler olarak üretilmekte ayrıca istenildiği kadar ek yapılmasına olanak sağlamaktadır.

İçeriden Dışarıyı Gösterme Özelliğine Sahip

Dışarıdan bakıldığında ek yapıldığı neredeyse hiç belli olmayan bu malzemeler tüm renkleri basabilen son teknoloji ürünü baskı makinelerimizde ister resim ister yazı ister her ikisini de karışık olarak basabilmektedir. İster uzaktan bakılsın ister yakından yaptığımız baskı yüksek çözünürlüklü fotoğraf kalitesindedir ve kesinlikle renklerde bozulma ve dağılma olmamaktadır. Delikli olması sayesinde rüzgâra karşı dayanıklılığı ve içeriden dışarının görünmesini sağlayan yapısıyla mesh baskı ister tadilat yapılan binalarda ister cephe kaplamalarında güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Dış mekân ürünü olan mesh vinillerde solvent esaslı boyalar kullanılmaktadır.

Ankara Mesh Baskı (Cephe Giydirme)

Mesh Vinil delikli olması özelliği ile bina cephelerinde ve özellikle cephe tadilatlarında koruma görevi yerine getirirken üzerine yapılan dış mekan dijital baskı ile reklam amaçlıda kullanılabilen bir üründür. Vinilin delikli olma özelliği sayesinde hem rüzgara karşı dayanıklıdır, hem de içerden bakıldığında dışarıyı görebiliriz.

Mesh Baskı (Reklam Uygulamaları)

Mesh baskı çalışmasında  malzemenin delikli olmasından dolayı grafik tasarım görsellerinin anlaşılamayacağı düşünülebilir, ancak çok büyük alanlarda kullanılan bu teknik gözü çok yormaz. Baskıya da o derece uzaktan baktığımız için görsel bir bütün olarak bize yansır. Uygulaması zor ve riskli olan mesh cephe kaplaması uzman ellere verilmediği takdirde çoğu emeğe yazık eder.

Mesh Baskı Fiyatları

Firmamız sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak uygun mesh baskı fiyatları ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bizlere arayarak güncel liste fiyatlarımızı ihtiyacınız olan boyut ve diğer tüm özellikleri belirterek öğrenebilirsiniz.