BLOG

on

Baskes Etiket Opak Folyo Baskılar.

Baskes Folyo Etiket Opak Folyo Sticker baskı ve üretimi tercih edilmesindeki sebepler, iç mekan ve dış mekan da az adetli işlerin düşük maliyetle basılabilmesi, yüksek çözünürlük isteyen resim baskısı gibi ürünlerin şirketlerin veya özel kurumların düşük maliyetlerle ürünlerini tanıtabilecekleri bir yöntemdir. diğer yöntemlerle basılma zorluğu ve maliyeti, çok renkli baskı gibi serigrafide maliyetli olan işler için bas-kes çok ideal alternatif bir üretim yöntemidir.

Bas Kes Sticker Kullanım Alanları ;

Opak Folyo Baskı 

Opak Folyo Sticker

Vitrin Folyo Baskı

BasKes

Baskes Etiket Sticker

Baskes Folyo Baskı

Araç Folyo Baskı

Araç Etiketi Baskı

Makine Etiket Baskı

Makine Sticker Baskı

İş Güvenliği Etiketi

Uv Baskı EtiketSticker Folyo Baskı

Neden Dijitalatolye tercih etmelisiniz?

Düzenlediğimiz kampanyalar ve izlediğimiz “kazan-kazan” fiyat politikamızla işlerinizi hem hesaplı, hemde kaliteli şekilde size sunuyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim bölümümüzden bize hemen ulaşın.

on

Dünyanın En Gelişmiş Geniş Format Dijital Baskı Cihazları

VersaCAMM VS yazıcı / kesici hattı, entegre baskı ve kontur kesme yetenekleri, yeni nesil baskı kafası teknolojisi ve hızlandırılmış baskı hızları dahil 20 yıllık yenilikçilik ve uzmanlığı tek bir cihazda birleştiriyor. Üç boyutta ve mürekkep konfigürasyonunda mevcut olan VS serisi, ayrıca birinci sınıf grafikler ve ambalajlar için beyaz metin, sel ve yüzlerce parlak metalik renk baskısı yapabilir. Uygun fiyatlı, VersaCAMM VS dijital baskı ekipmanı hem olağanüstü bir değer hem de benzersiz bir çok yönlü üretim aracıdır.  

Otomatik Mürekkep Dolaşım Sistemi

Diğer dijital baskı ekipmanlarının aksine, geniş formatlı yazıcıların VS serisi, metalik gümüş ve beyaz mürekkeplerdeki pigmentlerin çökelmesini önlemek için Roland’ın otomatik Mürekkep Dolaşım Sistemi ile standart olarak gelir. Beyaz ve metalik gümüş mürekkebin israfını azaltmak için tasarlanan sirkülasyon sistemi, en uzun üretim süreleri boyunca olağanüstü görüntü kalitesi sağlarken, çalışma maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.

Metalik Efektler için İki Baskı Modu
Metalik görüntüleri optimize etmek için Karışık ve Katmanlı baskı modlarından birini seçin. Harmanlanmış mod, daha doğal metalik renkler için CMYKLcLm ve metalik gümüş mürekkebi birlikte basarken, Katmanlı mod önce metalik gümüş baskı, ardından metal efektlere zenginlik katmak için tek geçişte CMYKLcLm yazdı.

VersaWorks ™ RIP Yazılımı
Sadece Roland inkjet yazıcılar ve yazıcı / kesiciler için özel olarak geliştirilen VersaWorks RIP yazılımı, VS Serisi özelliklerinden tam anlamıyla yararlanır. En yeni Adobe® CPSI 3019 motoruna dayanan VersaWorks, olağanüstü üretim çıktısı ve eşsiz kullanım kolaylığı için gelişmiş hata yayma ve 16 bit işleme özelliği içerir ve Windows® 7, Vista ve XP ile tam uyumludur.

VersaWorks, 1.000’den fazla standart renk ve 512 metalik rengi doğru şekilde üreten Roland Renk sistemini destekler. Önceden ayarlanmış yazdırma seçenekleri arasında, serigrafi afiş baskısı için Yüksek hızlı mod, canlı dış mekan grafikleri için MAX Etki ayarı ve olağanüstü iç mekan grafikleri için Sanatsal mod bulunur. Bu gelişmiş RIP, her grafik için mürekkep kullanımını ve yazdırma süresini de otomatik olarak tahmin eder, böylece zaman ve maliyetleri doğru bir şekilde izleyebilirsiniz. VersaWorks ayrıca Değişken Veri Yazdırma, gömülü ICC profil desteği, yazılım prova özellikleri, mürekkep seviyesi ayarlama araçları ve gelişmiş kırpma, döşeme ve yuvalama seçenekleri sunar. VersaWorks Edition için ClassLab (İsteğe bağlı yazılım)

Eşsiz metalik mürekkep tasarım ve üretim araçları. Metalik baskı efektlerini en üst düzeye çıkaran özel bir araç seti içeren yazılımla birlikte devrim niteliğindeki Roland metalik mürekkep setinden yararlanın, ancak kullanımı kolay kalır. Dosyaları doğrudan yazılımdan seçilen bir sıraya yazdırmaya hazır göndererek Roland VersaWorks RIP yazılımıyla sorunsuz bir şekilde çalışın. metalik mürekkep paletleri ve Roland kullanıcıları için özel olarak yapılandırılmış olarak geliyor.

on

Arka kısmı yapışkan özelliğine sahip olan “mat” veya “parlak” bir tür kağıt üzerine uygulanan baskı tekniği olan folyo baskı günümüzde kurumsal alanın en çok tercih edilen baskı tekniklerden birisidir. Sert yüzeyler üzerine yapıştırmak amacıyla kullanılmaktadır. Tanıtım ve reklam çalışmalarında yaygın olarak tercih edilen bu baskı tekniği, yüksek dayanıklılığı ve kaliteli baskısıyla etkin bir çözüm sağlıyor. Özellikle firma araçlarının kaplanmasında çok sık şekilde kullanımı gerçekleştiriliyor. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilmesi nedeniyle tercih edilen bir malzeme ve baskı tekniğidir. Folyonun üzerine uygulanan dijital baskı ile kurumsal reklam ve tanıtım çalışmalarında kullanımı gerçekleştirilir.

Baskı Çeşitleri

Folyo baskı günümüzde iç mekan ve dış mekan olarak 2 farklı biçimde uygulanmaktadır. İç mekan folyo baskılarında insan etkileşiminin yüksek olması sebebi ile su bazlı boya kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde daha sağlıklı ve daha güvenli bir baskı kullanımının gerçekleştirilmesi mümkün olur. Firmamızda dış mekan folyo baskısında ise yüksek dayanıklılığa önem verilmektedir. Ankara gibi kış hava koşullarının baskılardaki yüksek yıpratıcılığı, güneşin renk attırıcı etkileri nedeni ile dış mekan folyo baskılarında dayanıklılık ön planda tutulur. Bu şekilde her türlü yüzeye uygulanabilen dış mekan folyo baskılarıyla yüksek verimlilik elde edebilirsiniz. Ayrıca folyo baskılarda teknik açıdan normal folyo, cast folyo ve şeffaf folyo çeşitleri mevcuttur.

Folyo Baskı Kullanım Alanları

Folyo baskı tekniğinin geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Araç kaplama/giydirme, vitrin tasarımı, tabela, vitrin süslemesi, kampanya ve indirim yazıları, iç ve dış mekan ofis dekorasyonu gibi pek çok farklı alanda kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Kurumsal kullanım alanlarının yanı sıra evlerdeki dekorasyon çalışmaları gibi bireysel alanlarda da kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü diğer dijital baskı tekniklerine göre folyo baskıda uygun fiyatlar söz konusudur. Bu şekilde her kullanım alanına istinaden son derece etkileyici görselliklerde dijital baskı uygulamalarından faydalanabilmek mümkün oluyor. Gelişmiş baskı tekniklerinin hayal gücüyle bir araya gelerek, yüksek kalitede baskılar gerçekleştiriliyor. Bu şekilde bireysel ve kurumsal kullanım alanındaki ihtiyaçlara en yüksek kalitede yanıtların sunumu gerçekleştirilmektedir.

on

DİJİTAL BASKI

Dijital BaskıDijital ortamdaki görsel ya da metinlerin farklı ürün ve yüzeyler üzerine basılması tekniği olan dijital baskı en çok tercih edilen baskı yöntemlerden birisidir. Ağırlıklı olarak küçük kapsamlı baskı uygulamalarına istinaden tercih edilen dijital baskının maliyeti, ofset baskı maliyetine oranla biraz daha fazla olsa da çok daha hızlı olması bu şekilde yoğun olarak tercih edilmesini sağlıyor. Ancak baskı uygulamalarında her zaman kaliteden ödün vermeyecek bir çalışma ortaya koyulmalıdır. Özellikle de baskı sonucunda elde edilecek baskılı materyallerin mutlaka ihtiyaçlara ve isteklere yanıt verebiliyor nitelikte olması gerekir. Hızlı şekilde yıpranmaması ve yüksek kaliteli görsellik sunabilmesi büyük bir önem taşır.

Hızlı ve Düşük Maliyetli Baskı

Bir dijital baskıda bunun yakalanabilmesi için güçlü bir baskı altyapısına, geniş hayal gücüne ve sektörel tecrübeye ihtiyaç bulunmaktadır. Firmamız tüm bu faktörleri bir araya getirerek, dijital baskı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Kurumsal ya da bireysel dijital baskı ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin geniş referans ve portföy listesiyle iş kalitesine dair güven veriyor. Böylelikle en hassas ve en yüksek öneme sahip olan işlerde bile dijital baskının kalitesinde endişe duymadan baskı yaptırabilme imkanı veriyor. Ankara genelinde özellikle işletmelerin, kurumların ve firmaların reklam ve tanıtım ya da kampanya çalışmalarına ilişkin dijital baskı ihtiyaçlarına yüksek uygulama kapasitesiyle yanıt veriyor.

Dijital Baskı Avantajları

Dijital baskıyla pek çok yönden önemli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Baskı yapılmasını istediğiniz adet sayısı, çok kısa zaman dilimlerinde ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka dijital baskıyı tercih etmeniz gerekiyor. Bu gibi durumlarda dijital baskı çalışmanıza ilişkin olarak çok önemli avantajlar sağlar. Hayal gücünün sınırlarını zorlayacak niteliklerdeki çalışmalar ortaya koyan firmamız, uzun yıllardır başkentte kurumsal ihtiyaçlara yanıt vermeye devam ediyor. Dijital baskının avantajlarından yararlanmak ve çalışmalarına süratli bir çözüm oluşturmak istiyorsanız son derece uygun fiyatlar ile dijital baskı hizmetleri sunuyoruz. Gelişmiş teknoloji ürünü olan baskılama sistemleri ve bilgisayarlı ortam yazılımları ile her türdeki metin ve görsel ile ilgili olarak yüksek görüntü kalitesinde, son derece geniş çeşitlilikte materyal ve yüzey üzerine baskı uygulamaları gerçekleştirilebiliyor.