Planlıyoruz

Bir web sitesi hazırlarken hedef kitle düşünülerek ziyaretçilerin web sitesindeki ihtiyaçları, nasıl zaman geçirebileceği ve web sitesinin ziyaretçilere ne gibi katkılarda bulunabileceği planlanmalıdır. Tam olarak hedef kitle kimlerden oluşuyorsa buna göre bir tasarım ve içerik planı gerçekleştirilmelidir.

Tasarlıyoruz

Bir web sayfasının nasıl tasarlanacağını belirlerken, teknolojiye aşina olmayanlar da dahil olmak üzere tüm olası kullanıcıları dikkate almak çok önemlidir. Web sayfası tasarımına atıfta bulunan pek çok terim eski medyadan – “katın üstünde”, sekme stili menülerden ve diğer öğelerden ödünç alınmıştır. Bu sözleşmeler, gazeteleri okumayı bilen ve dosya dolabında sekmeli klasörlerde organize edilmiş belge başlıklarını görüntüleyen kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Demo Olanağı Sunuyoruz

Müşteri beklentilerinin tespitinden sonra yapılacak demo çalışma ile web sitesinin tamamlandığında nasıl bir tasarıma sahip olacağı öngörülebilir. Oluşturulan demo çalışma herhangi bir teknolojiyi içermez, yalnızca renk, tasarım ve yerleşimler konusunda müşteriye önemli bilgiler sunar.

Mobile Uyumluyoruz

Hayatımızın vazgeçilmezi olan mobil cihazlarda daha iyi internet deneyimi yaşamak adına sitelerin ekrana göre optimizasyon yapılması anlamına geliyor. Kullanıcıları yormadan istediğini kolayca telefondan halletmesi de kullanıcılarınızın hoşuna gitmez mi? İşte bu yüzden responsive tasarıma sahip olan bir site, tablet ve akıllı telefon gibi farklı çözünürlüklere sahip olan ekranlarda ziyaretçilerin rahatlıkla işlem yapabilme imkanı sunuyor.

Arandığında Çıkıyoruz

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetlerimiz, beyaz şapka seo servislerini takip ederek web sitenizin görünürlüğünü arttırmayı amaçlamaktadır. Seo hizmetlerimiz, size yüksek kalitede organik trafik sağlamayı amaçlamaktadır. Anında arama motoru sonuçlarına ulaşmak için kısayollar ve siyah şapka yollarını kullanma alışkanlığımız yok. Bu kısayollar size kısa süre yarar sağlayabilirler ancak google siyah şapka bilgilerinizi ne zaman öğrenirse sizi yasaklar.

Web Tasarımı ajansı olarak, doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunan web siteleri hazırlıyoruz. Bu noktada bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade, hızlı ve yönetilebilir web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu
Web tasarımı sitenizin cep telefonundan, tabletten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir olması bizim için önemlidir. İşletmenizin internet sitesini bütün cihazlardan mükemmel şekilde görünecek şekilde kurguluyoruz. Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede buluyor.

Arama Motorlarına Uyumlu
İnternet sitenizi Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterleri dikkate alarak hazırlıyoruz. Gelişmiş SEO teknikleri ile işletmenizin Google’da üst sırada çıkmasını kolaylaştırıyoruz.

Yönetim Paneline Sahip
Gelişmiş ve kullanımı oldukça kolay yönetim paneliniz ile sitenizdeki içeriği kolayca değiştirip güncelleme yapabilirsiniz.